Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

SpaceVac – akcesoria do czyszczenia na wysokości

System odkurzania na wysokościach SpaceVac

SpaceVac – wewnętrzny system czyszczenia to rewolucja w odkurzaniu na wysokościach. Dzięki 11-metrowemu zasięgowi system daje operatorom możliwość szybkiego i skutecznego czyszczenia z poziomu gruntu. Nasze lekkie, blokujące się kije czyszczące są wyposażone w szereg głowic i szczotek ustawionych pod różnymi kątami, co oferuje elastyczne i wydajne rozwiązanie czyszczenia dla operatorów obsługujących takie obiekty jak:


• Kina i teatry
• Szkoły i uczelnie
• Centra handlowe
• Stadiony i areny
• Muzea
• Magazyny i fabryki

Ponadto, wszystkie nasze szczotki i głowice są zbudowane z myślą o bezpieczeństwie i wyposażone są w nasz wyjątkowy mechanizm blokowania, zapewniający pełne bezpieczeństwo operatora podczas pracy. Mechanizm blokowania zapobiega rozłączeniu się rur ssących w trakcie pracy, co pozwala na dokładne manewrowanie głowicami czyszczącymi. Wszystkie systemy czyszczące SpaceVac wyposażone są w bezprzewodowy system kamer, co pozwala na czyszczenie niewidocznych powierzchni z poziomu gruntu.

 

Zewnętrzny system czyszczenia SpaceVac

System zewnętrzny SpaceVac

Zewnętrzny system odkurzania SpaceVac to idealne rozwiązanie do czyszczenia i konserwacji zablokowanych rynien i rur spustowych. Utrzymywanie systemów rynnowych i przelewowych w czystości, pozbawionych blokad jest kluczowe zarówno dla integralności budowli jak i dla zdrowia mieszkańców.

Dzięki 15-metrowemu zasięgowi system SpaceVac gwarantuje operatorowi możliwość szybkiego i skutecznego czyszczenia tych obszarów problemowych z poziomu gruntu. Nasze lekkie, blokujące się rury ssące posiadają średnicę 50 mm, co zapewnia maksymalny przepływ powietrza na wysokości oraz wyeliminowanie zapychania układu ssącego przy usuwaniu ciężkich zanieczyszczeń. Ponadto system jest wyposażony w różnorodną gamę głowic i końcówek czyszczących do szybkiego usuwania uciążliwych zanieczyszczeń z rynien.

Wszystkie nasze głowice i końcówki czyszczące są wyposażone w nasz wyjątkowy mechanizm blokowania, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo operatora, zapobiegając szkodom, gdy system jest używany. Mechanizm blokujący sprawia, że części składowe systemu nie utkną i nie pozostaną w ciasnej przestrzeni na wysokości. Wszystkie systemy czyszczące SpaceVac wyposażone są w bezprzewodowy system kamer, co pozwala na czyszczenie niewidocznych powierzchni z poziomu gruntu.

 

System czyszczenia SpaceVac ATEX

System akcesoriów ATEX do pracy na wysokościach

System SpaceVac ATEX przenosi nasz rewolucyjny system odkurzania do specjalistycznej sfery wybuchowej na całym świecie. Obszary narażone na eksplozje z powodu gromadzenia się i deflagracji łatwopalnych pyłów wymagają specjalistycznych urządzeń do ich czyszczenia i konserwacji.

System SpaceVac ATEX jest wyposażony w 38 milimetrowy zestaw rur ssących wykonanych z przewodzącego włókna węglowego zgodnego z normami certyfikatu ATEX. Wewnętrzny zestaw do odkurzania ATEX został wyposażony w szereg specjalistycznych głowic i szczotek – wyposażonych w unikalnym mechanizmem blokującym, zapewniającym całkowite bezpieczeństwo operatora podczas pracy.

Całkowicie przewodzący, antystatyczny system czyszczenia SpaceVac ATEX chroniony patentem jest pierwszym tego rodzaju systemem na świecie, który uzyskał certyfikat bezpiecznego stosowania w specjalistycznych strefach zagrożonych wybuchem.

 

W przypadku zainteresowania ofertą akcesoriów do pracy na wysokościach, prosimy o kontakt.