Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

Odkurzacze pneumatyczne (na sprężone powietrze)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Odkurzacze pneumatyczne, odkurzacze na sprężone powietrze

Odkurzacze pneumatyczne wykorzystujące sprężone powietrze i użytkowane są wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości użycia zasilania elektrycznego. Albo użycie jednostek elektrycznych jest zabronione z uwagi na występowanie środowiska wybuchowego. Natomiast istnieje możliwość podłączenia odkurzacza do instalacji sprężonego powietrza.

Mają one możliwość zbierania odpadów stałych i płynnych, występują w wersji ze stali malowanej proszkowo i nierdzewnej oraz w wersji ogniotrwałej zgodnej z normami ATEX. Wersje X1-X2-X3 mogą być stosowane w strefach zagrożonych wybuchem sklasyfikowanych wewnętrznie 21 i 20: oznakowanie Ex II 2/1D.

Odkurzacze RGS wyposażone są w zwężkę Venturiego, filtr gwieździsty (antystatyczny dla wersji ATEX) oraz różnej wielkości zbiorniki.

Modele odkurzaczy pneumatycznych RGS to: AD36, AD36/60, AD45/100 oraz AD 56.

Wyposażone zostały w wysokiej jakości części i podzespoły gwarantujące bezawaryjną i długotrwałą pracę odkurzacza. Użytkowanie sprzętu zgodnie z instrukcją obsługi, regularne wykonywanie przeglądów w trakcie i po gwarancji, zapewni Państwu ograniczenie przestojów wynikających z usterek urządzenia oraz  eliminację wysokich kosztów napraw.

Odkurzacze na sprężone powietrze - ulpa.com.pl