Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

Odkurzacze przemysłowe Spillvac

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

SPILLVAC jest jedną z marek – grup produktów oferowanych przez szwedzką firmę QH-system AB. Producet ten od 1994 roku dostarcza na rynek sprzęt do efektywnego gospodarowania odpadami, opróżniania maszyn i separacji oleju. Jego rozwiązania szczycą się najlepszymi opiniami i bardzo wysoką jakością popartą 5-cio letnią gwarancją. Jest to oferta, która obecnie nie posiada na rynku konkurencji.

QH-system

QH-system AB produkuje pneumatyczne odkurzacze beczkowe, nazywane inaczej odsysaczami cieczy SPILLVAC. Są to urządzenia zaprojektowane do celów wydajnego zarządzania odpadami i szybkiego opróżniania maszyn. W swojej budowie zostały one oparte na układzie Venturiego napędzanego sprężonym powietrzem, który wytwarza duże podciśnienie – wyższe niż układ elektryczny, dzięki czemu jest bardziej wydajny, a dodatkowo mniej awaryjny z uwagi na brak elementów obrotowych ulegających szybkiemu zużyciu i wymagających częstej konserwacji. Jednostki SPILLVAC są dedykowane do użytkowania głównie w środowisku mokrym i umożliwiają zbieranie takich substancji jak oleje, smary, emulsje, farby, wodę przemysłową, itp. Oferowane modele poza wersjami stnadardowymi, są dostępne także w wykonaniu ATEX, umożliwiając tym samym ich pracę w środowisku zagrożonym wybuchem z wyłączeniem odsysania substancji palnych.
SPILLVAC jest zastrzeżonym znakiem towarowym w UE (certyfikat rejestracji nr 012136966).

Oferowane przez nas produkty firmy QH-system AB charakteryzują się długim okresem użytkowania i wymagają minimalnych nakładów na konserwację. Koszt ich zakupu w niektórych przypadkach zwraca się już nawet w ciągu kilka dni.