Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

Odkurzacze przemysłowe Nilfisk

Wyświetlanie 1–12 z 141 wyników

NILFISK jako firma została założona w 1906 roku przez P. A. Fiskera and H. M. Nielsena w Danii i w ciągu 4 lat zbudowała i opatentowała jako pierwsza w Europie elektryczny odkurzacz o nazwie „C1”. Wydarzenie to kompletnie zmieniło podejście do sprzątania. W 1927 roku założone zostały spółki handlowe w Wielkiej Brytanii i Niemczech, czego efektem był wzrost sprzedaży eksportowej, która kolejno przewyższyła sprzedaż krajową.
W 1955 roku Nilfisk wyprodukował swoje pierwsze urządzenie – szorowarkę do czyszczenia podłóg, a trzy lata później kultowy odkurzacz G70 z workiem na kurz dla gospodarstw domowych i zastosowań profesjonalnych.
W latach dziewięćdziesiątych producent przejął markę Gerni, co umożliwiło mu rozszerzenie oferty o kolejną grupę urządzeń czyszczących i wprowadzenia na rynek myjek wysokociśnieniowych.
Następne lata powodują dalszy wzrost firmy i wykupienie jej przez NKT Holding – potentata na rynku ektrotechnicznym oraz przejęcie przez Nilfisk grupy ALTO zrzeszających 10 światowych marek z branży sprzątającej, w tym Wap i Clarke.
Nilfisk otwiera zakłady produkcyjne na Węgrzech oraz w Chinach, a w 2007 roku przejmuje wiodącego chińskiego producenta i dostawcę profesjonalnego sprzętu do czyszczenia Viper. W 2013 r. wprowadza na rynek pierwszy automat wielofunkcyjny z napędem hybrydowym, kolejno w 2017 ogłasza program Horizon i prezentuje prototyp nowego i przełomowego autonomicznego automatu szorującego. W tym samym roku staje się niezależną spółką notowaną na giełdzie w Kopenhadze (Nasdaq Copenhagen).

Odkurzacze Nilfisk - logo

Obecnie firma jest wiodącym światowym dostawcą oferującym innowacyjne produkty w zakresie profesjonalnych i przemysłowych urządzeń czyszczących.
Międzynarodowa sieć handlowa i sprawdzone kanały sprzedaży pozwoliły Nilfisk na zbudowanie silnych i wartościowych relacji z klientami i partnerstwa na całym świecie. Firma dokłada wszelkich starań, aby być prekursorem postępu technologicznego, który pozwoli spełniać potrzeby klientów także w przyszłości.
Głównymi liniami produktowymi są urządzenia do czyszczenia podłóg, odkurzacze Nilfisk i myjki ciśnieniowe, uzupełnione bogatym asortymentem urządzeń domowych i myjek ciśnieniowych dostępnych dla konsumentów wszystkich rynków.
Główna siedziba Grupy Nilfisk znajduje się w Danii, a spółki handlowe są zlokalizowane w ponad 40 krajach.
Dzięki silnej sieci sprzedaży firma Nilfisk wprowadza na rynek i sprzedaje produkty w ponad 100 krajach.
Nasze zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Azji, Europie i Ameryce.

czytaj więcej

Czym wyróżnia się odkurzacz przemysłowy Nilfisk?

Głównym powodem, dla którego warto zainwestować w urządzenia tej marki, jest ich niezawodność. Zostały one zaprojektowane z myślą o jak największej wydajności w połączeniu z ponadprzeciętną trwałością. W efekcie odkurzacz przemysłowy Nilfisk bez problemu poradzi sobie w trudnym środowisku pracy. Jest odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne (pęknięcia, złamania, zarysowania), jak i działanie czynników zewnętrznych (np. kontakt wodą oraz innymi cieczami). Ponadto Nilfisk odkurzacze przemysłowe mają bardzo dużą siłę ssącą. Oznacza to, że są w stanie pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Na uwagę zasługuje też niezwykle prosta obsługa. Odkurzacze przemysłowe Nilfisk są lekkie, a ich działanie intuicyjne. Nie trzeba więc specjalistycznego przygotowania do eksploatacji. Sam proces czyszczenia przebiega sprawnie także dzięki możliwości dostosowania parametrów pracy.

Gdzie Nilfisk odkurzacz przemysłowy znajdzie swoje zastosowanie?

Z uwagi na doskonałe właściwości użytkowe oraz wytrzymałościowe produkty duńskiej marki są powszechnie stosowane w wielu branżach. Mowa przede wszystkim o liniach przemysłowych i zakładach przetwórczych, gdzie obróbka materiałów pozostawia po sobie pyły, wióry, metalowe cząstki, a także wiele innych drobnych zanieczyszczeń. Nilfsk odkurzacze przemysłowe są częstym elementem wyposażenia przedsiębiorstw o charakterze produkcyjnym.

Oprócz tego urządzenia są chętnie zakupowane przez firmy posiadające tzw. pomieszczenia czyste. Odkurzacze przemysłowe Nilfisk wyposażone w filtry zapewniają najwyższą jakość powietrza, ponieważ nie wzbijają drobin w powietrze. Co więcej, w ofercie producenta znajduje się sprzęt antywybuchowy, który doskonale sprawdzi się w miejscach pracy narażonych na tego typu zagrożenie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, aby dowiedzieć się więcej o odkurzaczach przemysłowych Nilfisk oraz uzyskać pomoc w wyborze modelu, który najlepiej sprawdzi się w danym przedsiębiorstwie.