Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

Wykładziny i chodniki przemysłowe

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Wykładziny i chodniki przemysłowe obejmują grupę mat gumowych i PVC , które mogą być stosowane jako wykładziny podłogowe oraz wykładziny półek we wszelkiego rodzaju zastosowaniach przemysłowych, warsztatowych, w wózkach, samochodach i ciężarówkach. Mogą być także używane w dowolnym miejscu, w którym obiekty mają tendencję do przesuwania się na stołach roboczych, blatach, w szafkach, skrzynkach narzędziowych, aby chronić narzędzia i powierzchnie przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Tego typu maty przemysłowe doskonale sprawdzają się jako podłogi dla biegaczy, aby zapewnić dodatkową trakcję i ochronę.

Wykładziny i chodniki przemysłowe są także wybierane przez obiekty komercyjne i publiczne. Sprawdzają się w budynkach, na przejściach, stacjach, lotniskach, w supermarketach, windach, autobusach, na statkach i w wielu innych miejscach.

Wykonane zostały z trwałych materiałów z gumy i PVC o doskonałej odporności na ścieranie i rozdarcia oraz na rozcieńczone kwasy i zasady. Posiadają różne profile i grubości, dostępne w wymiarach standardowych i na metry bieżące.

Wykładziny i chodniki przemysłowe

Najczęściej wybierane przez naszych klientów wykładziny i chodniki przemysłowe to: Rib’n’Roll, Check’n’Roll, Dots’n’Roll, Table-Tac P3, Diamond Plate Runner.

Wykładziny i chodniki przemysłowe