Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

Maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące to w dzisiejszych czasach absolutne minimum, gwarantujące utrzymanie czystości / stanu posadzki na odpowiednim poziomie.
Rodzaje maszyn czyszczących wybieranych przez firmy w różnych sektorach gospodarki to: zamiatarki oraz maszyny do mycia podłóg takie, jak automat szorująco – zbierający, szorowarka jednotarczowa, froterka i polerka.
Są one stosowane wszędzie tam, gdzie posadzka powinna być zamiatana z wszelkiego rodzaju śmieci (odpadów stałych), czyszczona i pielęgnowana na mokro lub konserwowana poprzez froterowanie czy polerowanie.

Obiekty, w których maszyny czyszczące używane są najczęściej to: hale logistyczne i magazyny, fabryki, powierzchnie produkcyjne, centra handlowe i markety, obiekty sportowe, lotniska i transport publiczny, lokale usługowe oraz miejsca użyteczności publicznej takie, jak szkoły, przedszkola, szpitale i inne placówki medyczne. Maszyny czyszczące to także podstawowe narzędzie pracy dla firm sprzątających.

W naszej ofercie posiadamy produkty wiodących dostawców w branży maszyn czyszczących, których wieloletnie doświadczenie pozwala konstruować wyjątkowej jakości zamiatarki oraz maszyny do mycia podłóg. Zapewniają one bardzo skuteczne działanie w połączeniu z wysoką wydajnością. Gwarantują maksymalną żywotność, niskie wymagania w zakresie konserwacji i serwisu oraz niezwykłą łatwość obsługi.

Poniżej przedstawiamy cechy oferowanych przez nas produktów, do których należą maszyny czyszczące marki VIPER:
– ograniczona liczba produktów dedykowanych do podstawowych zadań utrzymania czystości,
– prostota konstrukcji,
– łatwość użytkowania,
– bardzo dobra relacja jakości i trwałości do ceny,
– maszyny ekonomiczne w eksploatacji oraz serwisie.

VIPER specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnego sprzętu czyszczącego, który spełnia a nawet przewyższa oczekiwania naszych klientów. Opiera się to na niezawodnym, łatwym w obsłudze i przyjaznym dla serwisu zestawie produktów. Posiada najlepszy stosunek jakości do ceny na naszym rynku docelowym. Marka jest obecna w większości krajów na całym świecie lub w niedługim czasie zostanie tam wprowadzona. Producent wspiera swoich klientów poprzez naszych dobrze wyszkolonych dealerów, którzy w dużym stopniu znają swoje rynki, segmenty i produkty.

Wierzymy, że korzystna relacja opiera się na otwartym dialogu. Viper jest oddziałem grupy Nilfisk, a jego siedziba mieści się w Kopenhadze.

https://ulpa.com.pl/wp-content/uploads/2018/12/Maszyny-czyszczące-Viper_9.jpg