Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

Odkurzacze centralne – systemy centralnego odkurzaniaOdkurzacze centralne


ODKURZACZE CENTRALNE
 (systemy centralnego odkurzania) są rozwiązaniem mającym zastosowanie, kiedy do zebrania jest duża ilość materiału na terenie większego obszaru.

Systemy centralnego odkurzania to niezwykle elastyczne narzędzie: może być używany do czyszczenia linii produkcyjnych, posadzek i instalacji nawet w trakcie procesu produkcyjnego.

Oszczędność zasobów przeznaczonych na wyżej wymienione działania jest natychmiastowa. Jeden operator może wyczyścić cały magazyn czy halę produkcyjną bez pomocy dodatkowych osób i narzędzi. Odkurzacze centralne umożliwiają zbieranie materiałów z wielu miejsc (wlotów) jednocześnie, co daje możliwość skutecznego odsysania materiału (odpadu) na terenie większego obszaru (hala produkcyjna, linia technologiczna, kilka linii). Zasysane materiały są zbierane do jednego pojemnika umieszczonego wewnątrz lub na zewnątrz hali, co ułatwia operatorom ich utylizację lub recykling.

Poza sprawnie działającymi maszynami, zapewnieniem czystości i wydajności linii produkcyjnych, centralny system odkurzania daje możliwość odzyskania produktu.

Odkurzacze centralne


RGS oferuj
e szeroką gamę komponentów do systemów centralnego odkurzania: jednostki ssące, silosy magazynowe, akcesoriów, elementy rurociągów i systemy kontrolne. Wszystkie produkty mogą być wykonane ze stali lakierowanej, stali nierdzewnej lub w wersji ATEX, w zależności od potrzeb klientów i zastosowania.

OFERUJEMY:

  • Silosy o średnicy od Ø 460 mm do Ø 1200 mm, o pojemnościach od 100 do ponad 2000 litrów, w zależności od potrzeb klienta 
  • Systemy filtrowania z rękawami lub kartridżami filtracyjnymi w różnych kategoriach
  • Systemy oczyszczania filtra z wytrząsaniem mechanicznym lub z górnego strumienia sprężonego powietrza
  • Elektrycznie sterowane systemy czyszczenia kartridży do zmniejszenia zużycia sprężonego powietrza
    Systemy wyładowcze, z rozładunkiem grawitacyjnym, z zaworem rotacyjnym lub podwójnym zaworem
  • Trójfazowe jednostki ssące z elektrycznym panelem sterowania, z możliwością regulacji podciśnienia w zależności od liczby użytkowników (proste podłączenie za pomocą kabla z każdego gniazda klapowego). Mogą one być wyposażone w jeden lub większą liczbę silników z elektryczną regulacją prędkości i przepływu powietrza
  • Szeroką gamę akcesoriów do rurociągu, ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej: kolanka, złącza, rury, odgałęzienia, wloty klapowe, zawory. Wyświetlacz stanu systemu na każdym wylocie klapowym

Odkurzacze cenralne

Odkurzacze centralne są wykorzystywane praktycznie we wszystkich sektorach przemysłu: spożywczy, farmaceutyczny i OEM, metalowy, odlewnie, ceramika i obróbka drewna i wiele innych.

Odkurzacze centrane RGS

BROSZURA Centralne Systemy Odkurzania RGS

W przypadku zainteresowania ofertą centralnego systemu odkurzania, prosimy o kontakt.