Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

Maty Notrax

Wyświetlanie 1–12 z 122 wyników

NOTRAX to marka pod którą produkowane są oraz dostarczane na rynek maty przemysłowe i maty wejściowe wyłapujące brud. Wchodzi ona w skład koncernu Justrite Safety Group – jednego z największych na świecie zintegrowanych producentów rozwiązań BHP, którego celem jest wytwarzanie produktów wysokiej jakości i ciągłe poszukiwanie innowacyjnych sposobów obsługi klientów. Notrax® specjalizuje się głównie w projektowaniu i produkcji mat przeciwzmęczeniowych i ochronnych do zastosowań przemysłowych i komercyjnych.

NOTRAX

W 1948 r., kiedy firma rozpoczynała swoją działalność jako Superior Manufacturing Group, było to małe rodzinne przedsiębiorstwo, które nadal posiada swoją siedzibę w Chicago. w 2000 roku została założona firma córka o nazwie Superior Manufacturing Group Europe BV jako „brama” do Europy, Rosji, Skandynawii oraz Bliskiego Wschodu i Afryki.
Obecnie Justrite Safety Group prowadzi zakłady w Mississippi i Illinois w Stanach Zjednoczonych oraz w Barendrecht w Holandii, gdzie w fabryce o powierzchni 8 tys. m2 maty Notrax są wykańczane oraz dostosowywane do potrzeb klienta.

Justrite Safety Group

Produkty Notrax® są sprzedawane na całym świecie za pośrednictwem zaufanej sieci dystrybutorów – ekspertów w dziedzinie mat, działających w niszowych segmentach ergonomii, czyszczenia i higieny, zdrowia i bezpieczeństwa, dostawców przemysłowych i wielu innych.
Zadaniem dystrybutora jest pomóc klientowi wybrać najlepszą matę dla docelowego środowiska pracy, a także dzięki wizytom w terenie i zbieraniu opinii, dostarczyć bezcennych informacji zespołowi producenta ds. innowacji w celu ciągłego ulepszania produktów lub zaprojektowania nowych.

Statystyka NOTRAX

  • 135 modeli mat w różnych rozmiarach i kolorach zawsze dostępnych w magazynie
  • wysyłka w ciągu 24 godzin
  • 99,98 % dostaw jest realizowanych na czas
  • Justrite Safety Group EMEA BV współpracuje z dystrybutorami w 40 krajach Europy, Europy Wschodniej, Rosji, Skandynawii, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki
  • katalogi i materiały marketingowe są dostępne w 19 językach