Ulpa.com.pl

KONTAKT

napisz

info@ulpa.com.pl

Maszyny czyszcące Viper

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Viper jako marka sprzętu czyszczącego, który charakteryzuje bardzo dobra relacja jakości do ceny, coraz częściej rozpoznawalna jest i wybierana przez klientów na rynku polskim. Firma rozpoczęła swoją działaność w roku 1982 w Chinach, a jej pierwsze zakłady produkcyjne uruchomione zostały w 1994. Na początku VIPER Industrial Products korzystała z zewnętrznych poddostawców części składowych odkurzaczy, szorowarek i innych urządzeń do czyszczenia, natomiast od 1998 roku produkuje własne przekładnie planetarne, silniki prądu stałego oraz silniki do odkurzaczy. W bardzo krótkim okresie firma otworzyła oddział w Stanach Zjednoczonych, a kiedy została przejęta przez koncern Nilfisk, wprowadziła swoje produkty także na rynek europejski.

Viper logo

Obecnie Viper posiada własną fabrykę w Dongguan (Chiny), która zatrudnia ok. 500 osób, posiada własny dział formowania rotacyjnego, a 80% części składowych maszyn wytwarza samodzielnie na własne potrzeby. Magazyn logistyczny producenta został zlokalizowany w Antwerpii (Belgia), a jego celem jest zapewnienie najkrótszych terminów relizacji dostaw bez utraty jakości usług transportowych.

Viper oferuje atrakcyjny cenowo a jednocześnie niezawodny, łatwy w obsłudze i wygodny w serwisowaniu sprzęt do utrzymywania czystości, w skład którego wchodzą takie maszyny, jak:

Urządzenia te objęte są 24-ro miesięczną gwarancją producenta oraz obsługiwane przez rozbudowaną sieć punktów serwisowych zlokalizowanych na trenie całej Polski.