Maty NOTRAX jako maty dla przemysłu są produktem BHP powszechnie stosowanym we wszystkich gałęziach przemysłu, na terenie hal produkcyjnych przy liniach montażowych i maszynach CNC, przy obróbce metali i w przemyśle elektronicznym oraz w przetwórstwie żywności. Magazyny logistyczne i stanowiska pakowania to także obszary ściśle związane z tego typu wyposażeniem. Poza zastosowaniem przemysłowym ta grupa mat jest bardzo popularna, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów pracownika oraz klienta w obiektach komercyjnych i publicznych. Maty NOTRAX tego rodzaju użytkowane są na terenie biur, hoteli, poczekalni wszelkiego rodzaju, punktów obsługi klienta, sklepów, restauracji, w profesjonalnych kuchniach oraz na terenie obiektów sportowych i rekreacyjnych.

W zależności od pełnionych funkcji, wymagań i warunków środowiska pracy, maty NOTRAX dla przemysłu zostały podzielone na następujące kategorie:

Poza typowymi matami, które wykorzystwywane są w obszarach przemysłowych, producent posiada szereg rozwiązań dla obiektów komercyjnych, do których należą np. maty basenowe – higieniczne oraz maty wejściowe.

Biorąc pod uwagę ogromą ilość produktów o tym samym przeznaczeniu, które są dostępne na rynku, różnica w ich jakości potrafi być kolosalna. Maty NOTRAX są wyrobem charakteryzującym się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także bardzo dobrymi parametrami technicznymi, dbałością o detale oraz trwałością. Przy odpowiednim doborze rozwiązania do środowiska pracy, potrafią one służyć klientowi przez kilka lat. Dodatkowo zakres asortymentowy, który obejmuje różne zastosowania mat, materiały, kolorystykę oraz wymiary jest naprawdę imponujący. Jest to nawjwiększy dostawca mat dla przemysłu, biorąc pod uwagę ilość produktów oraz ich konfigurację.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mat NOTRAX umieszczoną na stronach internetowych niniejszego portalu. Poza dostawą produktu oferujemy profesjonalne doradztwo, dobór rozwiązań do środowiska pracy, projekt rozmieszczenia mat na wybranym obszarze oraz kompleksową wycenę.